Temple Run 2

Temple Run 2 oyunu 13218 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -9 puan. Oyun Kategorileri Macera Oyunları Temple run

Temple Run 2 Temple Run 2 ; temple run 2 oyununda sizde maceranın sınırlarını templerun1.org ile zorlayın.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Temple Run 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yaşamak İçin Kazan 2012 Yaşamak İçin Kazan 2012 Hayatta kalabilmek için zombilerle dolu yolu geçip yolun sonundaki güvenli bölgede seni bekleyen kurtarma aracına ulaşmalısın. Kazandığınız puanlarla yeni araçlar ve özellikler satın alabilirsiniz. Bol şanslar.

Turuncu Kardeşlik Turuncu Kardeşlik Turuncu kardeşlik oyunumuzda turuncu topların kardeşini esir alıyorlar. Kilitledikleri kafesten kurtarmak için kardeşlerinin kafese temas etmeleri gerekiyor. Mouse kullanarak size verilen atış hakkı kadar turuncu top kullanarak kafesle temas etmelisiniz. Önceden hazırlanmış düzenekleri kullanarak kafese ulaşmanız daha kolay olabilir. Bazı düzenekleri zekanızı kullanarak çözüp hareket etmelisiniz. Oyuna giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini beklemelisiniz. Oyunun yüklenmesi tamamlandığında PLAY butonuna basarak oyunun ana menüsüne ilerleyebilirsiniz. Oyunun ana menüsünde bulunan PLAY butonuna basarak seviye penceresine ilerleyebilirsiniz. Seviye penceresinden seviyenizi seçip turuncu kardeşlik oyunumuza başlayabilirsiniz.

Temple Run Oz Temple Run Oz Temple run Oz Oyununda sizde temple run oz ile maceradan maceraya atılın.

Temple Run 2 Temple Run 2 temple run 2 oyununda sizde maceranın sınırlarını templerun1.org ile zorlayın.

Temple Run Temple Run Temple run oyunu ile sizde maceradan maceraya atılın arkanızdan gelen dinazorlardan kaçın nekadar hızlı kaçarsanız okadar sizin içi iyi olacak.

Tekila Zombileri 2 Tekila Zombileri 2 Zombi orduları tekrar harekete geçiyor. Ama kahramanımız Miguel bu savaşta yalnız olmayacak. Ona kız arkadaşı Jaqueline de eşlik ediyor. İyi eğlenceler.

Street Fighter 2 Street Fighter 2 Street Fighter 2 Yılların vazgeçilmez en güzel dövüş oyunlarından birisiolan street fighter oyununu 2. sürümü şimdi karşınızda Bu oyunu cerez oyun da oynarken çok farklı maceralı dövüşlere sahne olacaksınız. Öncelikle oyun yüklenince Play SStreet Fighter II' CE yazan yere tıklayın. Ardından da size street fighter oyununu hangi tuşlarla oynayacağınızı gösterecek.Play Now deyin ve oyun hemen başlayacaktır.Bakalım bu güzel dövüş oyununda cerez oyun ile kimleri yeneceksiniz ? street fighter oyununu oynamak için yön tuşlarını ve AWSD gibi tuşların kullanacaksınız. Yön tuşları ilerleyip zıplayıp gerilemenizi diğer tuşlarda dövüş hareketlerinizi yapmanızı sağlıyor.

Orman Perisi 2 Orman Perisi 2 templerun1.org iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Minik Maymunlar 2 Minik Maymunlar 2 Zekanızı kullanarak kayıp 15 bebek maymunu bulun ve onları sepete bırakın. Bir sonraki maymuna ulaşabilmek için çevredeki ipuçlarını toplayın ve doğru yerlerde kullanın. İyi eğlenceler.