Orman Perisi 2

Orman Perisi 2 oyunu 518 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Minik Peri

Orman Perisi 2 Orman Perisi 2 ; templerun1.org iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Orman Perisi 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Ormanı Zombi Ormanı Ah bu Zombiler ömrümü yediler ama sıra bende ölüm onları bekliyor diyorsan gel ve oyna Templerun1de.

Yaşamak İçin Kazan 2012 Yaşamak İçin Kazan 2012 Hayatta kalabilmek için zombilerle dolu yolu geçip yolun sonundaki güvenli bölgede seni bekleyen kurtarma aracına ulaşmalısın. Kazandığınız puanlarla yeni araçlar ve özellikler satın alabilirsiniz. Bol şanslar.

Temple Run 2 Temple Run 2 temple run 2 oyununda sizde maceranın sınırlarını templerun1.org ile zorlayın.

Tekila Zombileri 2 Tekila Zombileri 2 Zombi orduları tekrar harekete geçiyor. Ama kahramanımız Miguel bu savaşta yalnız olmayacak. Ona kız arkadaşı Jaqueline de eşlik ediyor. İyi eğlenceler.

Su Zambağı Perisi Giydir Su Zambağı Perisi Giydir templerun1.org iyi eğlenceler diler

Street Fighter 2 Street Fighter 2 Street Fighter 2 Yılların vazgeçilmez en güzel dövüş oyunlarından birisiolan street fighter oyununu 2. sürümü şimdi karşınızda Bu oyunu cerez oyun da oynarken çok farklı maceralı dövüşlere sahne olacaksınız. Öncelikle oyun yüklenince Play SStreet Fighter II' CE yazan yere tıklayın. Ardından da size street fighter oyununu hangi tuşlarla oynayacağınızı gösterecek.Play Now deyin ve oyun hemen başlayacaktır.Bakalım bu güzel dövüş oyununda cerez oyun ile kimleri yeneceksiniz ? street fighter oyununu oynamak için yön tuşlarını ve AWSD gibi tuşların kullanacaksınız. Yön tuşları ilerleyip zıplayıp gerilemenizi diğer tuşlarda dövüş hareketlerinizi yapmanızı sağlıyor.

Ormanda Bebek Giydirme Ormanda Bebek Giydirme Ormanda Bebek Giydirme Ormandaki minik bebeğimizin üzerine bir giyisi ve aksesuar lazım.Ama bu o konuda çok kararsız siz ona bu konuda yardım edeceksiniz.Oyun yüklendikten sonra Play yazen yere tıklayın.Karşınıza 9 tane mantar gelecek bunların her biri farklı bir yeri değiştiriyor.Birisi arkaplandaki manzerayı değiştirirken bir başkasıda pantolonu, şapkayı, cilt rengini ve kıyafetini değiştirmenize olanak sağlıyor Ayrıca sonuncu mantara tıklarsanız rasgele yapılmış bir resim karşınıza çıkıyor.Ready yazan yere tıkladığınızda karşınıza 2 seçenek çıkıyor bunlardan birincisi yaptığınız - giydirdiğiniz kızn resmini bilgisayarınıza indirmenize yararken diğeride yazıcıdan çıktı almanızı sağlıyor.

Orman Perisi 2 Orman Perisi 2 templerun1.org iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Minik Maymunlar 2 Minik Maymunlar 2 Zekanızı kullanarak kayıp 15 bebek maymunu bulun ve onları sepete bırakın. Bir sonraki maymuna ulaşabilmek için çevredeki ipuçlarını toplayın ve doğru yerlerde kullanın. İyi eğlenceler.