Bedava Macera Oyunları

2 kişilik sünger bob 2 kişilik sünger bob 2 kişilik sünger bob oyunumuzda keyif veren bir macera sizi bekliyor. bu oyunda denizaltında yaşayan sevimli sarı sünger ile prensesi kurtarmak için kale şövalyeleri ile savaşacaksınız.

Bisikletli Avcı Bisikletli Avcı Bisikletli Avcı Çocukların kullandığı bir bisiklete binen minik kahramanımıza balon avcılığı macerasında yardımcı olmak istersen onunla birlikte bisikleti devirmeden sür ve önüne çıkan bütün balon ve bonusları topla.

Deniz Altı Gemisi Deniz Altı Gemisi En güzel Su Altı Macerası oyunları Templerun1de oynanır.

Diego Afrika Turu Diego Afrika Turu Diego Afrika Turu Sevgili dostumuz diego afrikaya gitti ve bize oraların nasıl olduğunu tanıtıyor hemde kendi özel arabasıyla.Oyun yüklenince hemen play deyin ve skip diyerek haritadan bir bölge seçin dilerseniz daha sonra değiştirebilirsiniz.Bu haritaların her birisinde farklı hayvanlar ve farklı maceralar sizi bekliyor.Eğer afrika turu yapacağınız haritalardan birisini seçtiyseniz arabanızı farenizle kontrol edeceksiniz.Am dikkatli olun engeller, çamurlara dikkat edin ki kaza yapmayın.Bakalım Diego ile neler yaşayacaksınız ?

Diego Afrika Turunda Diego Afrika Turunda Diego Afrika Turunda Diego afrikaya gitti ve bize oraların nasıl olduğunu tanıtıyor hemde kendi özel arabasıyla. Oyun yüklenince hemen play deyin ve skip diyerek haritadan bir bölge seçin dilerseniz daha sonra değiştirebilirsiniz. Bu haritaların her birisinde farklı hayvanlar ve farklı maceralar sizi bekliyor. Eğer afrika turu yapacağınız haritalardan birisini seçtiyseniz arabanızı farenizle kontrol edeceksiniz. Ama dikkatli olun engeller, çamurlara dikkat edin ki kaza yapmayın. Bakalım Diego ile ne çılgınlıklar yaşayacaksınız.

Elmas Macerası Elmas Macerası En güzel Elmas Macerası oyunları Templerun1de oynanır.

Macera Treni Macera Treni En güzel Macera Treni oyunları Templerun1de oynanır.

Metal Tank Metal Tank Metal Tank Ve dünyanın yeni savaşı başladı. Bu oyunda insanlar susacak metal tanklar konuşacak. Sizde bu metal tanklardan birisini kullanarak savaşda ülkenizin kazanmasına yardımcı olmaya çalışacaksınız. Öncelikle oyunun yüklenmesini bekleyin bu sizin interneti hızınıza göre farklılık gösterebilir ardından da çıkan erkanda start deyin sonrasında karşınızda Adventure ve Survival diye iki farklı kategori çıkacak bunlar Macera ve Hayatta Kalma demek bu ikisinden birisini seçin ben oyunun nasıl oynanacağınız Adventure için anlatacağım. Ardından next deyin haritadan açıl yeşilli bölgeyi seçin ve tank savaşı artık başlasın. oyundaki amacınız düşman ülkenin askeri uçaklarını tankla ateş ederek vurmak ve onları patlatmak. Ayrıca onların attıkları bombalardan kaçmak vede tankla sizin yere gelen tanklarıda vurun ve oyunu kazanın.

Minik Kızın Dünyası Minik Kızın Dünyası Minik Kızın Dünyası Minik kız yeni bir macera ile karşınızda. Minik kız evinde ve dışarda eşlik edelim. Evinde çeşitli eşyalara ve dışarda çeşitli eşyalar tılayarak neler yaptığını görelim.

Safari Macera Safari Macera Hayvanlar aleminde safarşye hemde sevdiğin hayvanla hazırsan temlerun1 de seni bekliyor. Gel ve oyna.

Şovalye Süngerbob Şovalye Süngerbob Şovalye Süngerbob Süngerbob kaçırılmış olan prensesin peşinde su altı dünyasında yeni bir maceraya atılır.

Street Fighter 2 Street Fighter 2 Street Fighter 2 Yılların vazgeçilmez en güzel dövüş oyunlarından birisiolan street fighter oyununu 2. sürümü şimdi karşınızda Bu oyunu cerez oyun da oynarken çok farklı maceralı dövüşlere sahne olacaksınız. Öncelikle oyun yüklenince Play SStreet Fighter II' CE yazan yere tıklayın. Ardından da size street fighter oyununu hangi tuşlarla oynayacağınızı gösterecek.Play Now deyin ve oyun hemen başlayacaktır.Bakalım bu güzel dövüş oyununda cerez oyun ile kimleri yeneceksiniz ? street fighter oyununu oynamak için yön tuşlarını ve AWSD gibi tuşların kullanacaksınız. Yön tuşları ilerleyip zıplayıp gerilemenizi diğer tuşlarda dövüş hareketlerinizi yapmanızı sağlıyor.

Sünger Bob Sünger Bob Sünger Bob Kahramanımız beyzbol oynarken rakiplerine müthiş sürprizleri var sizde süngerboba bu macera'da yardımcı olunuz.

Süngerbob Denizde Süngerbob Denizde Süngerbob Denizde Sünger arkadaşı Gary i yine arıyor. Onu kurtarmak için yeni bir macerada. Ona yardım edin.

Süngerbob Macerası Süngerbob Macerası Süngerbob Macerası Deniz altındaki bu maceraya sizin de katılımınız gerekli. Hemen süngerbob oynamaya başlayın.

Temple Run Temple Run Temple run oyunu ile sizde maceradan maceraya atılın arkanızdan gelen dinazorlardan kaçın nekadar hızlı kaçarsanız okadar sizin içi iyi olacak.