,temple run 7 oyna

9 Ninja Savaşçısı 9 Ninja Savaşçısı Size saldıran ninjaları attığınız yıldızlarla durdurun. Ok tuşları ile yön verin, yıldız bitince üst ve alt ok tuşuna basın, space tuşu ile ateş edin.İyi eğlenceler.

Ajan Kızlar Yapboz Ajan Kızlar Yapboz templerun1.org iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Ajan M69 Ajan M69 templerun1.org iyi eğlenceler diler

Alev Canavar Alev Canavar templerun1.org iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Alex Transferi Alex Transferi templerun1.org iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Alien Irk Savaşları Alien Irk Savaşları Yine silahoyunlari.org sitesinden yine muhteşem, sürükleyici hemde 3 boyutlu süper bir aksiyon oyunu daha sizlerle; Alien Irk Savaşları silahlı oyununda, sırayla Play, Skip ve oyun ekranı ayar görüntüsünü seçtikten sonra ekranımıza oyun menüsü gelecektir ve buradan New Game, OK ve çıkan ekrana isminizi yazdıktan sonra tekrar OK ikonlarına tıklıyoruz. Ardından 3 ırktan istediğinizi seçtikten sonra oyun yüklenecek ve hemen sonrasında kullanılacak tuşlar ve parçalar ekranınıza gelecek, Ok ikonlarına tıklayarak hemen bu mükemmel silah oyununa başlayacaksınız. Bu silahlı oyunda amacınız; bulunduğunuz bölgedeki yaratıkları ve yumurtalarını yok etmektir. Sizlere şimdiden silahoyunlari.org sitesi olarak kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Altın Avcısı Pepee Altın Avcısı Pepee templerun1.org iyi eğlenceler diler

Ambulans Sür Ambulans Sür Ambulans arabası çok hızlı gidiyor. Hastaneye hastaları yetiştirmek için arabanız ile son sürat ilerleyin. Çok dikkatli bir şekilde ambulansı sürün.

Anahtar Topla 2 Anahtar Topla 2 templerun1.org iyi eğlenceler diler

Angry Birds Vagon Angry Birds Vagon Angry Birds Vagon Angry Birds vagon sürüyor. Yön tuşlarını kullanarak onlara yardım edip vagonu sürün ve mücevherleri toplayın. Topladığınız mücevherlerle hızınızı yükseltip fazladan can alabilirsiniz.

Arabada Safari Arabada Safari Arabanızdan ateş ederek safari yapın. Aracın arkasına yerleştirdiğiniz silahı "MAUSE" ile kullanarak onları vurun.İyi eğlenceler.

Araç Çekici Traktör Araç Çekici Traktör Araç çekici traktör oyunumuzda traktörünüzü kullanarak kaza yapmış yada arıza yaparak yolda kalan araçları çekerek tamirhaneye ulaştırmalısınız. Traktörün kontrolünü Yön tuşlarını kullanarak sağlayabilirsiniz. Araçları tamirhaneye götürdüğünüzde araç sahiplerinden belirli miktarda para kazanacaksınız. Araçları verilen kısa süre içerisinde tamirhaneye götürmelisiniz. Kazandığınız paralarla yeni çekici araçlar alarak aracınızı güçlendirebilirsiniz. Güçlü arabanızla daha kısa sürede araçları tamirhaneye yetiştirebilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini beklemelisiniz. Oyunun yüklenmesi tamamlandığında PLAY butonuna basarak oyunun ana menüsüne ilerleyebilirsiniz. Oyunun ana menüsünde bulunan START butonuna basarak seviye penceresine ilerleyebilirsiniz. Seviyenizi seçip aracınızı seçtikten sonra NEXT butonuna basarak oyunumuza başlayabilirsiniz.

Aranıyor Aranıyor templerun1.org iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Arazide Savaş Arazide Savaş templerun1.org iyi eğlenceler diler

Aşk Yapboz Aşk Yapboz templerun1.org iyi eğlenceler diler arkadaşlar

At Yarışı At Yarışı templerun1.org iyi eğlenceler diler

Ateş Adam Ateş Adam Ateş Adam seni Bekliyor Templerun1de gel ve oyna.